Ukr
Напрямок: / Tехнології & Логістика
Регіон:
Дніпропетровський
Місто:
Кривий Ріг
Дати:
01/04/2020 - 16/07/2020

Робітник з обслуговування електрообладнання

1. Назва навчального курсу

Часткова кваліфікація «Робітник з обслуговування електрообладнання» в рамках проекту «Ідентифікація, мотивація, часткова підготовка і професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб у східній Україні»

 

2. Місце проведення

 м. Кривий Ріг

Криворізький професійний будівельний ліцей (вул. С.Колачевського, 133, 50082, м. Кривий Ріг)

 

3. Критерії відбору 

До участі запрошуються внутрішньо переміщені особи, громадяни, що постраждали внаслідок конфлікту на Сході України, місцеві мешканці, старші 18 років.

 

4. Тривалість

14,5 тижнів / 360 навчальних (академічних) годин

 

5. Зміст курсу 

Слухачі курсів часткової кваліфікації здобудуть знання з основ автоматизованого управління, формування і розвитку професійної мобільності, зможуть виконувати окремі нескладні роботи з ремонту та обслуговування електроустаткування та оволодіють навиками технічного креслення та технічного вимірювання. На практичних заняттях учасники курсів часткової кваліфікації навчаться складати підключення до мережі та вимірювати електричні величини комбінованими приладами. Окрім цього, здобудуть основні відомості про електробезпеку та пожежну безпеку, а також надання першої допомоги в разі ураження електричним струмом.

 

6. Очікувані результати

Після успішного завершення курсу учасники отримують спільний сертифікат Освітнього центру баварської економіки bbw gGmbH та відповідного українського навчального центру.

 

7. Необхідні документи

· Документ, що посвідчує особу (для ідентифікації особи)

· Довідка про статус ВПО, якщо є

· Інші сертифікати для підтвердження статусу, якщо є.