Ukr
Створіть своє майбутнє власними руками!
Створіть своє майбутнє власними руками!
Проєкт "Майстер" фінансується Урядом Німеччини.

«Майстер»  -  це коротка назва, що відображає сутність і головну мету проєкту GIZ «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб в Україні» - покращити можливості для працевлаштування внутрішньо переміщених осіб (ВПО) й місцевих мешканців у 6 областях (Дніпропетровська, Запорізька, Полтавська, Харківська і підконтрольні Уряду України території Донецької та Луганської областей). 

Проєкт «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб в Україні» фінансується Урядом Німеччини, реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH і запроваджений в якості відповіді на ситуацію, що склалася внаслідок конфлікту на сході України.

Близько 1,4 млн. жителів Донецької та Луганської областей були вимушені залишити свої домівки й розпочати життя з чистого аркушу на новому місці.  Один із викликів, з яким зіштовхнулися ВПО й приймаючі громади – це брак вакансій або невідповідність навичок і попереднього досвіду затребуваним у регіоні професіям. 

Саме тому проєкт «Майстер» спрямував свою діяльність на створення можливостей для професійної перепідготовки й підвищення кваліфікації. У рамках проєкту, ВПО й мешканці приймаючих громад 6 областей, мають змогу безкоштовно пройти навчання за одним з наявних напрямків, в яких існує значний попит на кваліфікованих спеціалістів.

Навчання є безкоштовним для учасників і відбувається на базі навчальних закладів, які добре зарекомендували себе на ринку освітніх послуг. Залежно від курсу навчання може тривати від декількох тижнів до пів року. З напрямками, розкладом або іншою більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті в розділі «Курси» або зателефонувати на гарячу лінію.

У рамках проєкту «Майстер» для учасників також створені можливості для отримання допомоги у визначенні професійної орієнтації, оцінки навичок, кар’єрного консультування тощо. 

Реєструйтесь для участі в проєкті «Майстер» і створюйте майбутнє власними руками!

Реєстрація

 

Замовник
Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ)
Виконавець
Німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH
Політичний партнер
Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України