Рівні можливості для всіх – навчання для жінок із маленькими дітьми

ГО «Станція Харків» за підтримки проєкту GIZ «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб» проводить навчання за напрямками «Адміністрування соціальних мереж, сайтів та інтернет-магазинів» та «Контент-менеджмент» для жінок з дітьми у віці до 7 років
Серед учасників також є чимало внутрішньо переміщених осіб.

У рамках проєкту 20 учасниць уже успішно закінчили курси. Загалом 100 жінок зможуть пройти безкоштовне навчання за обома напрямками, яке триває 9 тижнів. Протягом цього часу учасниці вивчають не тільки спеціалізовані предмети й теми, також особлива увага приділяється soft-skills : навичкам самопрезентації, написання резюме, управління часом, роботі на фрілансі.

Однією з переваг навчання в ГО «Станція Харків», окрім здобуття затребуваних знань і навичок, є можливість відвідувати курси разом з дітьми. У приміщенні працює обладнана ігрова кімната, де під час навчання можна залишити дитину під наглядом вихователя.

«Ніколи не думала, що можу писати тексти, - ділиться враженнями учасниця навчального курсу «Адміністрування соціальних мереж, сайтів та інтернет-магазинів» Тетяна.  Гадаю, такі навички допоможуть мені отримати додатковий заробіток навіть під час догляду за дитиною».

Завдяки поєднанню в навчальній програмі фахових тем і занять, спрямованих на розвиток надпрофесійних навичок, необхідних для розвитку кар’єри, учасниці значно підвищать свої можливості для працевлаштування.