Уроки успіху від «Майстерні професійного розвитку» . Урок 3-ій від Надії Посохіної

Наважитись розпочати власну справу зможе не кожен, проте Надія Посохіна, закінчивши курси з інтернет-маркетингу, не вагаючись зробила це навіть під час декретної відпустки.
Загалом курси з інтернет маркетингу, організовані «Культурною Лігою Сходу» за підтримки проєкту «Професійна інтеграція ВПО» закінчили 63 мешканки Запорізької області. Учасниці дізналися про основні методи просування і презентації продукції, навчилися вести акаунти у соцмережах та розміщувати рекламу в Інтернеті.

«Я – дуже творча натура. З дитинства малюю , роблю текстильні ляльки, проте я завжди ставилася до цього більш, як до хобі ніж до можливості додаткового заробітку. Коли я побачила оголошення про набір на курси з інтернет-маркетингу, то одразу зрозуміла, що прийшов час подивитися на захоплення з іншого ракурсу, адже знаходячись у декреті будь-яка копійка не буде зайвою», згадує Надія.

Завдяки курсам за короткий проміжок часу нашій героїні вдалося навчитись працювати з цільовою аудиторією та робити свій продукт максимально цікавим для неї. «Я створила свою бізнес-сторінку в Facebook та Instagram, навчилась планувати контент та працювати з інструментами Google. Інформація та манера викладання були структурованими та зрозумілими. Час, витрачений на навчання, насправді став інвестицією у майбутнє», - ділиться враженнями про навчання Надія.

Зараз  Надія продовжує шити на замовлення іграшки та ляльки. Проте якщо ще півроку тому це було лише приємним хобі, зараз це приносить прибуток та дає можливість реалізувати себе і свій творчій потенціал.

З роботами Надії ви можете ознайомитися на її сторінках у соцмережах: