Курси копірайтингу стали першим кроком до самореалізації та професійного розвитку Надії Радченко

Пані Надія - одна з 80 випускниць курсів професійної перепідготовки, імплементованих БО «Станція Харків» в рамках ініціативи «Станція рівних можливостей», підтриманою проєктом GIZ «Професійна інтеграція ВПО»

«Життя так складалося, що в силу обставин доводилося завжди братися за будь-яку роботу, щоб утримувати родину, а не йти за своїм покликанням», - з сумом згадує наша героїня.

Отже, коли пані Надія побачила оголошення про набір на безкоштовні курси з копірайтингу для жінок, які опинилися в складних життєвих обставинах, вона не вагаючись зареєструвалася. Курси проводилися в онлайн-форматі та у такому режимі, що мама, в якої є дитина з інвалідністю, могла поєднати їх з іншими справами.  

«До навчання я ставилася серйозно, тому витрачала багато часу на підготовку до уроків та виконання домашніх завдань. Проте навчатися було дуже цікаво. Я познайомилася з іншими учасницями курсів, і ми стали групою однодумців під керівництвом чуйного фахівця – нашої викладачки», з посмішкою розповідає пані Надія.

«Після закінчення курсів в мене була ейфорія, але знайти роботу виявилося не так легко. Завдяки кар’єрним консультаціям, які проводилися під час навчання для слухачів, я була морально готова та не опускала руки. Коли через деякий час мені зателефонувала кураторка нашої групи Анна та запропонувала попрацювати з одним турагенством, я була безмежно вдячна та щаслива!», - продовжує свою історію наша героїня.

Декілька днів пані Надія працювала, не покладаючи рук, з розумінням ставлячись до правок клієнта. І зрештою пост для соціальних мереж, написаний нею на замовлення, затвердили, і вона отримала свою першу платню в якості копірайтера.

«Я пишалася собою і відчувала впевненість у своїх силах. Зараз я вже написала близько семи статей і планую й надалі професійно розвиватися в цьому напрямку. Це неймовірне відчуття, коли ти розумієш, що шанс, який тобі випав, ти використала сповна. Спочатку в тебе хтось повірив, а потім ти повірила в себе», - ділиться враженнями пані Надія.