«Майже одразу після завершення курсів я знайшов роботу. Ще й яку!»

Технічна освіта, попередній досвід та курси професійної перепідготовки за напрямком «Ремонт та обслуговування електрообладнання» допомогли Денису Бутенку знайти гідну роботу навіть під час карантину.
Загалом 68 людей у Дніпрі, Кривому Розі та Кам’янському успішно закінчили навчання з ремонту та обслуговування електрообладнання.

В рамках співпраці проєкту GIZ «Професійна інтеграція ВПО» та bbw (Освітній центр баварської економіки) вже більше року на базі обраних професійних навчальних закладів у Дніпропетровській та Харківській областях проходять курси професійної перепідготовки. Внутрішньо переміщенні особи, люди, які постраждали внаслідок конфлікту, або мешканці приймаючих громад, які потребують допомоги в працевлаштуванні, можуть безкоштовно пройти навчання за такими напрямками: «Помічник кухаря», «Офіс-менеджер», «Робітник з обслуговування електрообладнання», «Робітник з ремонту побутової техніки» додатково покращити комунікативні навички, навички роботи у команді та планування часу.

Денис Бутенко став випускником курсу з ремонту та обслуговування електрообладнання.

«Усі ми зараз переживаємо непрості часи. Протягом декількох років я працював слюсарем-електриком, в основному займався збиранням різних конструкцій. Проте на початку 2020 року я опинився без роботи. Я дізнався про курси і вирішив скористатися можливістю, щоб покращити свою кваліфікацію та мати більше шансів знайти хорошу роботу», - згадує Денис.

Загалом 68 людей у Дніпрі, Кривому Розі та Кам’янському успішно закінчили навчання з ремонту та обслуговування електрообладнання. Особливо цей курс стає в пригоді тим, хто має за плечима певний досвід, або кому бракує теоретичних знань або сучасних практичних навичок. Саме у такій ситуації знаходився Денис.

«Я був вражений якістю курсу, не пропустив жодного заняття. Усе було чітко і зрозуміло, викладачі – справжні майстри своєї справи і чудові педагоги», - із захопленням розповідає Денис.

Навчальна програма усіх курсів побудована таким чином, що значний акцент робиться на практиці. Учасники ще під час навчання відточують свою майстерність, виконуючи різноманітні завдання на сучасному обладнанні. Тільки такий підхід дає можливість випускникам курсу отримати прикладні знання та навички бути конкурентоспроможними на ринку праці.

Результат не змусив на себе довго чекати у випадку Дениса Бутенка.

«Майже одразу після завершення курсів я знайшов роботу. Ще й яку! Зараз я – головний конструктор у компанії, що займається електричним обладнанням вагонів. Я керую командою з 10 спеціалістів. Я дуже вдячний організаціям GIZ, bbw, а також навчальному закладу та педагогам за таку можливість!», - ділиться радістю Денис.