Копірайтинг став для Анни Курілової розрадою та новою професією

Анна Курілова навчалася копірайтингу і стала однією з 80 випускниць «Станції рівних можливостей»
У партнерстві з проєктом GIZ «Професійна інтеграція ВПО» громадська організація «Станція Харків» реалізувала ініціативу «Станція рівних можливостей» - безкоштовна професійна перепідготовка для жінок, які опинилися в складних життєвих обставинах та мають маленьких або дітей з інвалідністю.

 

Анна з дитинства була творчою особистістю, писала казки, вірші, п’єси, проте заробляти на життя довелося працюючи в роздрібній торгівліВона ніколи й гадки не мала, що її творчі здібності можуть бути затребуваними та приносити гроші.

Курси копірайтингу з’явилися в житті Анни у найскрутніший момент, коли серйозна хвороба та догляд за дітьми, які мають інвалідність просто прив’язали її до дому.

 «Я відчувала, що в моєму житті  настав апокаліпсис. І ось тут, серед  смутку та розпачу,   промінцем сонця стало моє дитяче захоплення, проте вже у професійному форматі», -   розповідає Анна.

 Завдяки уважності викладача та дружній атмосфері у колективі, поступово кожна з   учасниць не тільки відточує свою  майстерність, а й стає більш впевненою у собі.   

 Уже через декілька тижнів після закінчення навчання Анна отримала перше замовлення. А потім і друге, третє…

«Я ніяк не могла збагнути, що за декілька рядків я отримую гроші, що я можу заробляти,  займаючись тим, що мені справді  подобається! Завдяки курсам я знайшла не тільки своє  покликання, а й неймовірну підтримку в особі викладача та дівчат з моєї  групи», - з  хвилюванням говорить Анна.