Уроки успіху від «Майстерні професійного розвитку». Урок 1-й від Наталі Ярошенко

Незважаючи на труднощі, які трапляються на її шляху, випускниця курсу з основ Інтернет-маркетингу «Майстерні професійного розвитку» Наталя Ярошенко вчиться, вдосконалюється та рухається тільки вперед.

Жахливі події 2014 року не оминули Наталю Ярошенко, мешканку міста Макіївка Донецької області. Після того, як снаряд влучив у сусідній під’їзд, вона разом з матір’ю та сином залишили все і, не гаючи часу, переїхали до Бердянська.

«Спочатку було дуже складно, адже в Бердянську у нас не було ані родичів, ані знайомих. Проте я розуміла, що не можу опускати руки», - каже пані Наталя.

Незважаючи на скрутне становище, вона не просто змогла адаптуватися до нового середовища, а й вже почала допомагати іншим. Пані Наталя створила ініціативу «Острів друзів» - безкоштовні ігри та майстер-класи для дітей ВПО, а трохи згодом заснувала громадську організацію «Переселенці та громади разом» (https://www.facebook.com/pereselencirazom/) та дитячий простір «Несумний садочок».

 «Я вдячна «Майстерні майбутнього» й GIZ за можливість безкоштовно отримати знання та навички з основ Інтернет-маркетингу. Зараз я можу краще висвітлювати результати моєї громадської діяльності, й дедалі більше дітей зможуть стати учасниками майстер-класів та інших цікавих, розвиваючих  заходів», - натхненно розповідає пані Наталя.