Нове покликання для держслужбовців

У Харкові відбулася презентація проєкту «Нове Покликання» , спільної ініціативи Харківської обласної служби зайнятості й ГО «Інститут соціальної політики регіону», що реалізується за підтримки проєкту GIZ Ukraine «Професійна інтеграція ВПО»

«Нове покликання» надасть можливість підвищити професійну конкурентоспроможність і змінити кар’єру працівникам райдержадміністрацій, апаратів районних рад та інших установ, які опинились під загрозою скорочення внаслідок адміністративно-територіальної реформи.

Завдяки проєкту учасники з Дніпропетровської та Харківської областей зможуть пройти безкоштовне онлайн-навчання за такими затребуваними на ринку праці спеціальностями, як «соціальний працівник», «фахівець у галузі благоустрою», «бухгалтер», тощо.

Додатковою важливою складовою стануть 6 онлайн-ярмарків вакансій для різних районів Харківщини  . На цих заходах не лише учасники проєкту, а й усі бажаючі зможуть знайти для себе відповідну вакансію, поспілкуватись із роботодавцем та отримати фахові консультації рекрутерів, кар’єрних радників і психологів.