Завдяки проєкту «Професійна інтеграція ВПО» Анастасія Паламарчук стала графічним дизайнером та перетворила своє дитяче захоплення на професію.

Анастасія Паламарчук – одна з випускниць курсів професійної перепідготовки «Графічний дизайн», які проходили у 2019 році у місті Дніпро за підтримки проєкту GIZ «Професійна інтеграція ВПО» на базі навчального центру “Level-up”.

Пані Анастасія впродовж декількох років працювала у Дніпровському планетарії екскурсоводом. Проте після закриття закладу на ремонт та відпустки на невизначений термін, вона зрозуміла, що треба шукати нову сферу для професійного розвитку.

Анастасія з дитинства любила малювати і мала творчі здібності, отже, коли дізналася про можливість безкоштовного навчання в одному з кращих навчальних центрів міста за напрямом  «Графічний дизайн», не вагаючись, вирішила, що прийшов час, щоб перетворити дитяче захоплення на професію.  

«Я дуже вдячна проєкту за таку можливість. Цей курс став справжнім поштовхом для опанування нової професії. Завдяки заняттям я отримала багато інформації та навичок, повірила в себе, у те, що я на правильному шляху», – розповідає Анастасія.

Відразу після закінчення навчання пані Анастасія почала працювати  фрілансером. Одним з її перших замовлень була розробка логотипу та брендбуку для місцевої освітньої компанії.

«Я і далі вивчаю різні аспекти веб-дизайну самостійно. Зараз, уже маючи практичний досвід,  хочу знайти постійну роботу графічним дизайнером чи веб-дизайнером», – ділиться своїми планами на майбутнє пані Анастасія.

У рамках проєкту GIZ загалом 104 особи з Дніпропетровської, Харківської, Полтавської, Запорізької областей та на підконтрольних територіях Донецької області успішно закінчили навчання за напрямом «Графічний дизайн». Маючи творчі здібності та бажання, базовими необхідними для роботи навичками можна оволодіти впродовж 3-4 місяців навчання на курсах професійної підготовки. Ця спеціальність є затребуваною на ринку праці та дає можливість працювати віддалено, що є однією з переваг.