З місця - в кар’єру!

"Результати дивовижні!", - саме так прокоментувала випуск курсу "Кар'єрне консультування" в рамках проєкту Career Hub, що відбувся 29 травня, його голова Марина Саприкіна.
16 учасників пройшли тренінг за спеціальністю консультанта, а всього в проекті взяло участь понад 700 осіб.

Проєкт Career Hub розпочався у листопаді 2019 року і був імплементований GIZ у тісній співпраці з неурядовою організацією CSR Ukraine у Дніпрі. У нинішній час досить складно знайти роботу, але професійні консультації можуть допомогти зрозуміти свої сильні сторони та навчити правильно їх використовувати. Саме тому кар'єрне консультування лежало в основі цього проєкту, кінцевою метою якого було підвищення рівня працевлаштування в регіоні. 15 консультантів не лише опанували знання, але й застосували їх на практиці, провівши близько 360 безкоштовних консультацій для жителів Дніпра та області. 

Особливо тішить той факт, що 47 людей працевлаштувались, знайшли стажування або відкрили власну справу одразу після закінчення проєкту. Наприклад, Ольга Шалфєєва багато років працювала у торгівельній сфері, та раптом залишилась без роботи. Ця сфера вже здавалася нецікавою та безперспективною, водночас, Ольга з дитинства захоплюється малюванням, а саме - артистично розмальовує різні види меблів спеціальними фарбами, створюючи унікальні витвори мистецтва. Тоді вона вирішила вивести свою творчість на ринок, використовуючи сучасні методи комунікації.  

«Вже після першої консультації я зробила собі план дій, а після закінчення проєкту  вже знаю не тільки, з чого починати, а й як повноцінно працювати у соціальних мережах, щоб зробити цей проєкт успішним. Така підтримка є дуже важливою для мене, тож я дуже задоволена тим, що сюди звернулася», - із вдячністю говорить Ольга.

GIZ дуже радіє успішному випуску групи консультантів, які  вже зараз допомагають людям реалізовувати свій потенціал, і сподівається на подальшу активну та успішну діяльність CSR Ukraine.