Перша група слухачів успішно закінчила навчальний курс «Школи фермерства» в онлайн форматі.

«Карантин не став на заваді, а просто вніс корективи у наші плани та підштовхнув до пошуку нових можливостей», – зазначає Галина Посвалюк – менеджерка ініціативи «Школа фермерства», яка реалізовується Агенцією регіонального розвитку Луганської області в рамках проєкту GIZ «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб».

У результаті конфлікту на сході України Луганщина втратила багато промислових об'єктів, через що виникла необхідність переорієнтації на сільське господарство.  «Школа фермерства» дає змогу визначитися з агросферою, у якій людина бачить свої перспективи професійного розвитку, а також надає базові знання, щоб працевлаштуватися у фермерському господарстві або розпочати власну справу.

 

15 мешканців області вже здобули нові знання про сільське господарство в онлайн форматі. Комплексний навчальний курс складається з чотирьох тематичних блоків: рослинництво, тваринництво, агротехнології та агробізнес. Навчальна програма враховує регіональну специфіку та базується на кращих практиках фермерства, що існують на Луганщині та містить тільки практичну і сучасну інформацію.                                                                                                                                          

«Для мене цей курс став дуже корисним. Життя складається так, що треба шукати додаткові заробітки. Наша родина розводить кіз. Я вже давно замислююсь про більш активну участь у веденні господарства, проте мені завжди не вистачало практичних знань. Завдяки викладачам курсу я отримала достатньо інформації не тільки про тваринництво, але й про основи ведення агробізнесу. Відчуваю, що вже готова перейти від роздумів до рішучих дій і навіть спробувати себе у чомусь новому, наприклад, сироварінні», – каже Тетяна – випускниця «Школи фермерства».

Зараз триває набір у наступну групу навчального курсу «Школа фермерства». Загалом протягом наступних трьох місяців слухачами курсу зможуть стати ще 65 мешканців Луганщини.

Зареєструватися на курс можна, заповнивши форму за посиланням: 

https://docs.google.com/forms/d/15QDtYucpj9CJZM4KTo7LtvRqMsSqoWCmXPCXARE9ylk/viewform?edit_requested=true&fbclid=IwAR37kAFbn9tc3VCtuS3Xa6fciudoeguxs1Dv6Kfzi-kyuDUcetVu3L4IzX8

Більше деталей про навчальний курс «Школи фермерства» ви можете дізнатися в Агенції регіонального розвитку Луганської області за посиланням: https://www.facebook.com/arrlugansk/