«Зацікавленість у побудові кар’єри й самостійності – запорука успіху»

GIZ надає можливості для розвитку й отримання кваліфікації адміністратора/офіс-менеджера для побудови кар’єри.
12 жінок пройшли безкоштовне навчання зі спеціальності "Адміністратор/Офіс-менеджер"

У Харкові в рамках проєкту «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб», який реалізовується за підтримки GIZ і в партнерстві з громадськими організаціями, група з 12 жінок (в тому числі ВПО) проходить безкоштовне навчання з спеціальності «Адміністратор/Офіс-менеджер», що відбувається на базі навчального центру «Планета знань».

Посада офіс-менеджера – це чудовий старт для побудови кар’єри в подальшому. Ця професія користується попитом на ринку праці, а головне дозволяє розпочати кар’єру на новому місці, оскільки таких спеціалістів постійно шукають у малих і великих компаніях, - зазначає викладачка курсу Олена.

Також у рамках курсу учасники отримують базові й професійні навички, що передбачають виконання включають в себе різноманітних задач (опрацювання документів різного типу, робота з первинною бухгалтерією) - це все потрібно для початку роботи на офісній позиції.

 «Дуже цікавий і практично корисний курс”, - каже випускниця курсу Христина. Наразі вона мотивована отримати кваліфікацію та знайти роботу, яка дозволить будувати кар’єру й отримувати гідну зарплатню.

Викладачка впевнена, що плідна праця та бажання розвитку є запорукою успішних результатів і зміни рівня якості життя на краще.