Ukr

Новини / Заходи

31.07.2020

Завдяки проєкту «Професійна інтеграція ВПО» Анастасія Паламарчук стала графічним дизайнером та перетворила своє дитяче захоплення на професію.

Анастасія Паламарчук – одна з випускниць курсів професійної перепідготовки «Графічний дизайн», які проходили у 2019 році у місті Дніпро за підтримки проєкту GIZ «Професійна інтеграція ВПО» на базі навчального центру “Level-up”.
06.07.2020

Проєкт «Нова професія» випередив час і став гарною відповіддю сучасним викликам

У рамках проєкту учасники могли безкоштовно опанувати 1 з 9 затребуваних на ринку праці спеціальностей, як-от: веб-дизайнер, бухгалтер, тестувальник програмного забезпечення, кухар, швачка тощо. Професійне навчання доповнювали консультації HR-спеціаліста, психолога й soft-skills тренінги.
26.06.2020

Харківські фермери об’єднуються заради спільної мети

У рамках проєкту GIZ «Професійна інтеграція ВПО» громадська організація «Асоціація приватних роботодавців Харківської області» реалізовує ініціативу «АгроHUB», спрямовану на покращення можливостей для працевлаштування у сільськогосподарському секторі Харківської області.
05.06.2020

З місця - в кар’єру!

"Результати дивовижні!", - саме так прокоментувала випуск курсу "Кар'єрне консультування" в рамках проєкту Career Hub, що відбувся 29 травня, його голова Марина Саприкіна. У результаті 15 учасників пройшли повноцінний курс і стали кар'єрними консультантами, а всього близько 700 людей взяли участь у різних заходах проєкту.
22.05.2020

Запрошуємо до "Школи фермерства"!

Скористайтесь можливістю стати наступним учасником "Школи фермерства"
21.05.2020

Перша група слухачів успішно закінчила навчальний курс «Школи фермерства» в онлайн форматі.

«Карантин не став на заваді, а просто вніс корективи у наші плани та підштовхнув до пошуку нових можливостей», – зазначає Галина Посвалюк – менеджерка ініціативи «Школа фермерства», яка реалізовується Агенцією регіонального розвитку Луганської області в рамках проєкту GIZ «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб».