Ukr

Новини / Заходи

31.12.2020

Підсумки 2020 року – головні виклики та досягнення

2020 рік для проєкту GIZ «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб» видався успішним, хоча й непростим. Попри карантинні обмеження, що значною мірою вплинули на всі сфери життя, проєкт працював у звичному режимі.
02.12.2020

Уроки успіху від «Майстерні професійного розвитку». Урок 2-й від Наталії Кузьменко

Якщо мати бажання та докладати зусилля, можна хобі перетворити на заробіток, а на додачу опанувати основи інтернет-маркетингу, що і доводить власним прикладом пані Наталія.
Загалом 63 учасниці дізналися про основні методи просування і презентації продукції, ведення акаунтів у соцмережах та розміщення реклами в Інтернеті.
30.11.2020

«Майже одразу після завершення курсів я знайшов роботу. Ще й яку!»

Технічна освіта, попередній досвід та курси професійної перепідготовки за напрямком «Ремонт та обслуговування електрообладнання» допомогли Денису Бутенку знайти гідну роботу навіть під час карантину.
Загалом 68 людей у Дніпрі, Кривому Розі та Кам’янському успішно закінчили навчання з ремонту та обслуговування електрообладнання.
17.11.2020

Копірайтинг став для Анни Курілової розрадою та новою професією

Анна Курілова навчалася копірайтингу і стала однією з 80 випускниць «Станції рівних можливостей»
У партнерстві з проєктом GIZ «Професійна інтеграція ВПО» громадська організація «Станція Харків» реалізувала ініціативу «Станція рівних можливостей» - безкоштовна професійна перепідготовка для жінок, які опинилися в складних життєвих обставинах та мають маленьких або дітей з інвалідністю.
09.11.2020

Історія успіху Артема Ткачова, випускника "Школи фермерства"

Артем, успішно закінчивши онлайн навчання з основ сільського господарства, знайшов себе у сфері птахівництва і тепер ділиться планами на майбутнє.