Ukr

Новини / Заходи

16.10.2020

Уроки успіху від «Майстерні професійного розвитку». Урок 1-й від Наталі Ярошенко

Незважаючи на труднощі, які трапляються на її шляху, випускниця курсу з основ Інтернет-маркетингу «Майстерні професійного розвитку» Наталя Ярошенко вчиться, вдосконалюється та рухається тільки вперед.
12.10.2020

Історія успіху Костянтина Германа, випускника "Школи фермерства"

Костянтин, успішно закінчивши онлайн навчання з основ сільського господарства, ділиться своїми досягненнями у сфері бджільництва та планами на майбутнє.
06.10.2020

Нове покликання для держслужбовців

У Харкові відбулася презентація проєкту «Нове Покликання» , спільної ініціативи Харківської обласної служби зайнятості й ГО «Інститут соціальної політики регіону», що реалізується за підтримки проєкту GIZ Ukraine «Професійна інтеграція ВПО»
05.10.2020

GIZ підвищує ефективність професійної перепідготовки, покращуючи цифрову грамотність викладачів

У рамках проєкту «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб», ГО «Маріупольський Айті кластер» реалізовує програму «IT Literacy» - безкоштовні онлайн-курси для викладачів та адміністрації Центрів професійно-технічної освіти в 5 східних регіонах.
02.10.2020

Запрошуємо на безкоштовні онлайн-курси програмування та SMM!

З 24 вересня по 10 жовтня триватиме прийом заявок на безкоштовні онлайн-курси з програмування та ІТ-маркетингу Всеукраїнської школи програмування Codarium Academy в рамках проєкту GIZ «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб».
31.07.2020

Завдяки проєкту «Професійна інтеграція ВПО» Анастасія Паламарчук стала графічним дизайнером і перетворила своє дитяче захоплення на професію.

Анастасія Паламарчук – одна з випускниць курсів професійної перепідготовки «Графічний дизайн», які проходили у 2019 році в місті Дніпро за підтримки проєкту GIZ «Професійна інтеграція ВПО» на базі навчального центру “Level-up”.