Ukr

Новини / Заходи

17.11.2020

Копірайтинг став для Анни Курілової розрадою та новою професією

Анна Курілова навчалася копірайтингу і стала однією з 80 випускниць «Станції рівних можливостей»
У партнерстві з проєктом GIZ «Професійна інтеграція ВПО» громадська організація «Станція Харків» реалізувала ініціативу «Станція рівних можливостей» - безкоштовна професійна перепідготовка для жінок, які опинилися в складних життєвих обставинах та мають маленьких або дітей з інвалідністю.
09.11.2020

Історія успіху Артема Ткачова, випускника "Школи фермерства"

Артем, успішно закінчивши онлайн навчання з основ сільського господарства, знайшов себе у сфері птахівництва і тепер ділиться планами на майбутнє.
29.10.2020

Завдяки швейній академії «Квітка льону» мешканці Покровська та прилеглих районів можуть опанувати нову професію та знайти роботу

За підтримки проєкту GIZ «Професійна інтеграція ВПО» 13 покровчан стали першими слухачами курсів за спеціальністю «Швачка» швейної академії «Квітка льону» Вікторії Карпової.
16.10.2020

Уроки успіху від «Майстерні професійного розвитку». Урок 1-й від Наталі Ярошенко

Незважаючи на труднощі, які трапляються на її шляху, випускниця курсу з основ Інтернет-маркетингу «Майстерні професійного розвитку» Наталя Ярошенко вчиться, вдосконалюється та рухається тільки вперед.
12.10.2020

Історія успіху Костянтина Германа, випускника "Школи фермерства"

Костянтин, успішно закінчивши онлайн навчання з основ сільського господарства, ділиться своїми досягненнями у сфері бджільництва та планами на майбутнє.
06.10.2020

Нове покликання для держслужбовців

У Харкові відбулася презентація проєкту «Нове Покликання» , спільної ініціативи Харківської обласної служби зайнятості й ГО «Інститут соціальної політики регіону», що реалізується за підтримки проєкту GIZ Ukraine «Професійна інтеграція ВПО»