Ukr

Новини / Заходи

15.02.2021

Історія успіху Віталія Скурідіна – викладача «Школи Фермерства»

Віталій – професійний агроном. У 2020 році він взяв участь у проєкті «Школа Фермерства» в якості викладача модулів з овочівництва та рослинництва, і тепер ділиться враженнями про курс.
03.02.2021

«Школа Фермерства 2.0» повертається!

У 2020 році однією з найуспішніших ініціатив, реалізованих за підтримки проекту GIZ «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб», стала «Школа Фермерства», в рамках якої було розроблено сучасну, цікаву, орієнтовану на потреби ринку навчальну програму з основ сільського господарства для 80 мешканців Луганщини. Ініціатива видалася успішною, а результати отримали розголос за межами області. Отже, було прийняте рішення запустити адаптований проєкт «Школа Фермерства 2.0» у Дніпропетровській, Полтавській, Харківській областях та підконтрольних територіях Донецької області.
22.01.2021

Курси копірайтингу стали першим кроком до самореалізації та професійного розвитку Надії Радченко

Пані Надія - одна з 80 випускниць курсів професійної перепідготовки, імплементованих БО «Станція Харків» в рамках ініціативи «Станція рівних можливостей», підтриманою проєктом GIZ «Професійна інтеграція ВПО»
31.12.2020

Підсумки 2020 року – головні виклики та досягнення

2020 рік для проєкту GIZ «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб» видався успішним, хоча й непростим. Попри карантинні обмеження, що значною мірою вплинули на всі сфери життя, проєкт працював у звичному режимі.
02.12.2020

Уроки успіху від «Майстерні професійного розвитку». Урок 2-й від Наталії Кузьменко

Якщо мати бажання та докладати зусилля, можна хобі перетворити на заробіток, а на додачу опанувати основи інтернет-маркетингу, що і доводить власним прикладом пані Наталія.
Загалом 63 учасниці дізналися про основні методи просування і презентації продукції, ведення акаунтів у соцмережах та розміщення реклами в Інтернеті.