Ukr

Новини / Заходи

16.04.2021

Уроки успіху від «Майстерні професійного розвитку». Урок 4-ий від Ніни Одаріч

Ніна Одарич, одна з випускниць онлайн курсу «Інтернет маркетинг», завдяки своїй наполегливості опанувала нову професію та знайшла додатковий заробіток навіть під час карантину.
Загалом 63 слухачки дізналися про основні методи просування і презентації продукції, навчилися вести акаунти у соцмережах та розміщувати рекламу в Інтернеті.
09.04.2021

Проєкт «Прямуємо до успіху» – можливість здобути нові навички та знання

Минає третій тиждень, як стартував проєкт «Прямуємо до успіху», але вже є перші враження організаторів та учасників.
Ця ініціатива реалізовується в Донецькій області громадською організацією «Відкрита економіка» у рамках проєкту Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб».
12.03.2021

Курси «Швачка» допомогли жінкам опанувати не тільки професію, розкрити свій творчий потенціал, але іноді повернутися до життя

Спільна ініціатива проєкту GIZ «Професійна інтеграція ВПО», БФ «Світло надії» та Полтавського ЦПТО допомогла жінкам, які знаходилися у складних життєвих обставинах, пройти безкоштовне навчання за професією швачка та мати можливість розпочати нове життя.
Загалом 32 жінки отримали супровід фахівців, змогли відновити документи, оформити виплати на дитину, паралельно навчаючись на швачку
10.03.2021

Уроки успіху від «Майстерні професійного розвитку» . Урок 3-ій від Надії Посохіної

Наважитись розпочати власну справу зможе не кожен, проте Надія Посохіна, закінчивши курси з інтернет-маркетингу, не вагаючись зробила це навіть під час декретної відпустки.
Загалом курси з інтернет маркетингу, організовані «Культурною Лігою Сходу» за підтримки проєкту «Професійна інтеграція ВПО» закінчили 63 мешканки Запорізької області. Учасниці дізналися про основні методи просування і презентації продукції, навчилися вести акаунти у соцмережах та розміщувати рекламу в Інтернеті.
15.02.2021

Історія успіху Віталія Скурідіна – викладача «Школи Фермерства»

Віталій – професійний агроном. У 2020 році він взяв участь у проєкті «Школа Фермерства» в якості викладача модулів з овочівництва та рослинництва, і тепер ділиться враженнями про курс.
03.02.2021

«Школа Фермерства 2.0» повертається!

У 2020 році однією з найуспішніших ініціатив, реалізованих за підтримки проекту GIZ «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб», стала «Школа Фермерства», в рамках якої було розроблено сучасну, цікаву, орієнтовану на потреби ринку навчальну програму з основ сільського господарства для 80 мешканців Луганщини. Ініціатива видалася успішною, а результати отримали розголос за межами області. Отже, було прийняте рішення запустити адаптований проєкт «Школа Фермерства 2.0» у Дніпропетровській, Полтавській, Харківській областях та підконтрольних територіях Донецької області.