Позитивно заряджені люди

Віктор Тумарев – випускник курсу «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», що проходив у Дніпрі протягом січня-лютого. Опинившись у складній життєвій ситуації, Віктор не зупинився і продовжує здобувати необхідні для нього знання.

Навчання проходило на базі закладу професійно-технічної освіти, в якому працює Віктор. Справа в тому, що в серпні 2014 року йому довелося покинути Іловайськ і переїхати в Дніпро, де тривалий час виникали проблеми із працевлаштуванням – давалися взнаки відсутність вищої освіти та житла. На щастя, Віктору допомогли місцеві жителі і, нарешті, вдалося знайти роботу в якості працівника з ремонту. До того ж, роботодавець надав тимчасове житло у гуртожитку.

Успішно поєднавши роботу із навчанням, Віктор дуже радіє, що в його складній життєвій ситуації йому надали можливість розширити свої знання та покращити свій професійний рівень:

«Я приїхав у Дніпро з маленькою сумочкою, у якій були лише документи та змінна білизна. На щастя, мені допомагали з одягом та житлом, а також з пошуком роботи. Курсом я дуже задоволений : після нього я не тільки не викликаю електрика, а й можу навіть дати йому поради!»

Учасники курсу не лише навчились практичним навичкам електрика, а ще й пройшли  комплексний тренінг із м’яких навичок (Soft Skills). Сподіваємося, що у купі з високим рівнем мотивації, це дозволить змінити їх життя на краще.